Meezingen met Laudate op Tituszondag

MeezingenZondag 30 april is de volgende Tituszondag in onze parochie in Ede. Het parochieel Latijns Gemengd koor Laudate Dominum zingt in de viering en wil hiermee graag andere geïnteresseerde zangers uitnodigen uit de gehele parochie om met hen mee te zingen.

Als vaste gezangen wordt de Messe Brève in C van Charles Gounod gezongen. Vooraf vinden twee repetities plaats op de woensdagen 19 en 26 april in Wageningen van 20.00-21.00 uur. Heeft u interesse om mee te zingen op zondag 30 april, meldt u dan aan bij Riet Keizer: .

U bent van harte allen uitgenodigd!

Secretariaat

Parochiecentrum
Bergstraat 17
6701 AB Wageningen
Tel. 0317 - 747 108

 

Email: Secretariaat PZTB

Vertaling website

Copyright © 2020 Zalige Titus Brandsma. Alle rechten voorbehouden.