Catechese voor kinderen door pastoor Henri ten Have

Catechese voor kinderenWillen jouw kinderen meer weten over het geloof? Of misschien hebben je kinderen al regelmatig vragen over het geloof? Op woensdag 28 november en 12 december van 14.30 tot 15.30 uur is weer een kindermiddag in Renkum.

Kinderen uit alle geloofsgemeenschappen die hun Eerste Communie hebben gedaan zijn van harte welkom. Pastoor Henri ten Have vertelt op boeiende wijze een bijbelverhaal en laat de kinderen hier even bij stilstaan. Ook is er ruimte om vragen te stellen.

Bij deze middag is ook de werkgroep van de Eerste Heilige communie Oosterbeek/Renkum betrokken. Ouders kunnen ondertussen in de pastorie een kopje koffie of thee drinken, als zij dat willen.

 

 

Kindercatechese

 

Secretariaat

Parochiecentrum
Bergstraat 17
6701 AB Wageningen
Tel. 0317 - 747 108

 

Email: Secretariaat PZTB

Vertaling website

Copyright © 2020 Zalige Titus Brandsma. Alle rechten voorbehouden.