Goddelijke Barmhartigheid: Renkum

Feest Goddelijke BarmhartigheidKom het feest van de Goddelijke barmhartigheid vieren in het beroemde Mariabedevaartsoord Renkum! Op zondagmiddag 28 april a.s. vindt in de bedevaartskerk van Maria van Renkum de jaarlijkse viering van het wereldwijde feest van de Goddelijke barmhartigheid.

Het programma begint om 15.00 uur met het gebed van de Goddelijke barmhartigheid. Daarna is aansluitend de eucharistieviering. Celebrant is kapelaan B. Theunissen uit Vught en tevens rector van bezinningscentrum Emmaus te Helvoirt.

Vervolgens zal gedurende de uitstelling van het Allerheiligste Sacrament tot circa 17.00 uur biechtgelegenheid zijn. Pater F. Vergeer van Missiehuis Mill Hill is ook voor gesprekken beschikbaar. Daarna is er een gezellige ontmoeting in de pastorie. Deelname gratis. Iedereen welkom.

Kerk is bereikbaar met OV buslijn 352 vanaf Arnhem en Wageningen. Uitstaphalte Don Boscoweg Renkum.
Adres: Bedevaartskerk O.L.V ten Hemelopneming, Dorpsstraat 1, 6871 AA Renkum

 

 

 

Secretariaat

Parochiecentrum
Bergstraat 17
6701 AB Wageningen
Tel. 0317 - 747 108

 

Email: Secretariaat PZTB

Vertaling website

Copyright © 2020 Zalige Titus Brandsma. Alle rechten voorbehouden.