Woensdagmiddag weer kindercatechese in Renkum

KindercatecheseAfgelopen seizoen heeft pastoor Henri ten Have op verschillende woensdagmiddagen een uurtje kindercatechese gegeven. In het nieuwe seizoen zijn weer nieuwe kindermiddagen. De eerste was op 18 september, maar heb je die gemist? Niet erg!

Komende woensdag 9 oktober is er namelijk weer een nieuwe middag waar kinderen uit de parochie die hun Eerste Heilige Communie hebben gedaan of dit jaar willen gaan doen van harte welkom zijn. We beginnen om 14.30. En sluiten om af om 15.30 uur.

Ouders die erbij willen blijven, zijn van harte welkom om met elkaar een kopje thee te drinken.

Adres: Pastorie van Renkum aan de Dorpsstraat 1.

 

 

 

Secretariaat

Parochiecentrum
Bergstraat 17
6701 AB Wageningen
Tel. 0317 - 747 108

 

Email: Secretariaat PZTB

Vertaling website

Copyright © 2020 Zalige Titus Brandsma. Alle rechten voorbehouden.