Gebedsdag om roepingen in Arnhem

GebedsdagIn de St. Martinuskerk te Arnhem wordt op zaterdag 21 maart een gebedsdag om roepingen gehouden. Het is de tweede in een serie van zes gebedsdagen die in het Jaar van de Eucharistie op verschillende plaatsen in het Aartsbisdom Utrecht worden georganiseerd. Doel van de dagen is om de roeping tot het priesterschap onder de aandacht te brengen.

Rector Kuipers van de priesteropleiding het Ariënsinstituut en voorzitter van de Roepingenraad: “We hebben hiervoor gekozen vanwege de vanzelfsprekende band die er bestaat tussen de Eucharistie en het priesterschap. Zonder priesters kan de Eucharistie immers niet gevierd worden. Het is daarom belangrijk om te blijven bidden om roepingen. Met deze bijeenkomsten proberen we het gebed om roepingen een stimulans te geven, in de hoop dat dit gebed ook na dit themajaar in de parochies wordt voorgezet. Want het gebed om roepingen is cruciaal voor de toekomst van de Kerk.”

Programma

11.00 uur Ontvangst met koffie en thee in de koffiezaal naast de kerk.
Welkom door rector Kuipers en getuigenis van een priesterstudent.
12.00 uur Eucharistieviering met mgr. Th. Hoogenboom.
Aansluitend aanbidding van het H. Sacrament tot 14.00 uur.
Tijdens de aanbidding is er biechtgelegenheid en zal de rozenkrans worden gebeden.
14.00 uur Afsluiting met soep en een broodje in de parochiezaal.

Wij hopen dat velen uit Arnhem en omgeving deze dag aanwezig zullen zijn om het gebed om roepingen te ondersteunen.

 

 

 

Secretariaat

Parochiecentrum
Bergstraat 17
6701 AB Wageningen
Tel. 0317 - 747 108

 

Email: Secretariaat PZTB

Vertaling website

Copyright © 2020 Zalige Titus Brandsma. Alle rechten voorbehouden.