Emeritus-pastoor Hans van de Schepop overleden

Hans van de SchepopVia het bisdom bereikte ons het bericht dat emeritus-pastoor Hans van de Schepop op de leeftijd van 82 jaar na periode van ziekte is overleden. Hij was van 1973 tot 1981 pastor van de parochie Verrijzenis des Heren te Wageningen, en heeft in 1981 ook gewerkt in de parochie St. Johannes de Doper Geboorte te Wageningen in de periode dat daar tijdelijk geen pastoor was.

Wij danken God voor het goede dat hij betekend heeft voor de parochianen in Wageningen en zullen hem in de Eucharistievieringen die hem zo dierbaar waren gedenken. (Voor het overlijdensbericht van het bisdom, klik hier. )

 

Secretariaat

Parochiecentrum
Bergstraat 17
6701 AB Wageningen
Tel. 0317 - 747 108

 

Email: Secretariaat PZTB

Vertaling website

Copyright © 2020 Zalige Titus Brandsma. Alle rechten voorbehouden.