Vertaling website

Parochievernieuwing

Alphacurs start in september

Alpha

Na de zomer zijn er weer kennismakingsavonden voor de Alphacursus. We starten in de derde week van september. Je kunt op de Alphacursus met andere deelnemers praten over onderwerpen rondom het christelijke geloof en de zin van het leven. De cursus duurt ongeveer 10 weken en er is ook een weekend aan verbonden. Je kunt kiezen om de cursus fysiek te volgen (in Renkum) of online (via Zoom). De fysieke cursus start met een maaltijd. Alle cursussen worden ingeleid door o.a. sprekers (ook priesters) en er is ruimte om je vragen en gedachten te delen binnen kleine groepjes. Deze deelgroepen worden in de eerste weken van de cursus gevormd.

Onderwerpen die onder meer besproken zullen worden zijn: ‘Wie is Jezus?’, ‘Bidden: waarom en hoe?’, ‘Hoe zit het met de kerk?’ 

“Fantastisch om te zien dat mensen met verschillende achtergronden en uitgangspunten zo open over God kunnen praten.”  Kornelia Azizi

Start cursussen:
Kom vrijblijvend kennismaken op:
Maandag 20 september 19.00 uur (locatie pastorie Renkum)
Dinsdag 21 september 20.00 uur online
Maandag 20 september 20.00 uur Engels online

Mocht je vragen hebben? Stel ze gerust:
of kijk voor meer informatie op www.tituszoekt.nl

Wel graag even aanmelden voor de kennismakingsavonden. Voor de onlinecursussen ontvang je dan ook de link.

Secretariaat

Parochiecentrum
Bergstraat 17
6701 AB Wageningen
Tel. 0317 - 747 108

 

Email: Secretariaat PZTB

Meest recente uitgave TitusBreed

Copyright © 2021 Parochie Zalige Titus Brandsma. Alle rechten voorbehouden.