"Muziek uit de Hemel" begeleid door sneeuw

Muziek uit de hemelDe avond ‘Muziek uit de hemel’ op 13 januari in Doorwerth, werd mede begeleid door sneeuw, ook uit de hemel.

Er was voor die vrijdag code oranje afgegeven vanwege sneeuwbuien en storm. Er was sneeuw , maar met de storm viel het wel mee. Overdag was het zelfs mooi zonnig weer en daardoor schone wegen in een mooie witte omgeving. Maar.... 17.30 uur begon het weer te sneeuwen en dat deed het nog een paar uur.

Zeventien (17) dappere mensen durfden het aan om te komen en beleefden een prachtige avond in een sfeervol aangeklede O.L. Vrouw van Lourdeskerk met een geanimeerde verteller en muziek om stil van te worden.

 

 

Muziek uit de Hemel  Muziek uit de Hemel

 

Secretariaat

Parochiecentrum
Bergstraat 17
6701 AB Wageningen
Tel. 0317 - 747 108

 

Email: Secretariaat PZTB

Vertaling website

Copyright © 2020 Zalige Titus Brandsma. Alle rechten voorbehouden.