Vastenproject Lopend Vuur - Dag 7

Son of ManHet lopend vuur in Heelsum. Deze avond werd een indrukwekkende film gedraaid. Het verhaal van Jezus zoals wij dat uit de evangeliën kennen. Alleen de locatie en het tijdsgewricht waren verschillend.

De film speelt zich af in een denkbeeldig Judea, dat gesitueerd is in het gebied van de Xhosa-stam in het Zuid Afrika van 2006. Een Judea, waar armoede en geweld aan de orde van de dag is. De mensen moeten n.a.v. een oproep van Herodes op weg om zich te laten registreren. Ook Maria en Jozef.

Met 19 deelnemers keken we ademloos naar dit verhaal van Jezus die na 30 jaar zijn boodschap van gelijkheid en geweldloosheid begint te prediken na een ontmoeting met de duivel in de woestijn. Verwarrende beelden en toch zo bekend. Na de film was het een tijd stil. De film riep veel emoties op, daarom was het goed dat er een nagesprek o.l.v. pastor Ben Piepers was. Een bijzondere avond.

Zie voor een impressie de foto's in de fotogalerij alhier.

Secretariaat

Parochiecentrum
Bergstraat 17
6701 AB Wageningen
Tel. 0317 - 747 108

 

Email: Secretariaat PZTB

Vertaling website

Copyright © 2020 Zalige Titus Brandsma. Alle rechten voorbehouden.