Vastenproject Lopend Vuur 2018 - Dag 6

Van macht ontdaanAcht mensen besloten het boek 'Van macht ontdaan' van Rene Grotenhuis te gaan lezen. Een zeer interessant, maar "pittig" boek. Het boek was lastig te krijgen: Het boek moest gekocht of geleend worden.

Of, het kwam van een bibliotheek van "ver". Vooraf kregen de lezers drie vragen toegestuurd. In een heerlijk verwarmde ruimte werden we ontvangen met koffie en cake. Aan de hand van en onder leiding van Jan Olimulder bespraken we het boek. Verrassend waren de diverse invalshoeken. Mooie gesprekken.

Een bijzondere middag.

Zie voor een impressie de foto's in de fotogalerij alhier.

 

 

 

 

Secretariaat

Parochiecentrum
Bergstraat 17
6701 AB Wageningen
Tel. 0317 - 747 108

 

Email: Secretariaat PZTB

Vertaling website

Copyright © 2020 Zalige Titus Brandsma. Alle rechten voorbehouden.