Programma "Speuren naar God - Sporen van God"

Speuren naar GodHet jaarthema is een activiteit van de parochie zalige Titus Brandsma in het Veluwe-Rijngebied. Het Jaarthema is een spirituele handreiking naar alle parochianen.

Er verschijnt ieder seizoen een Jaarthemaboekje met gedichten en mijmeringen rondom het thema. Dit is een boekje voor uzelf, om mee te werken in de werkgroepen, of om mee te nemen naar de mensen die huisgebonden zijn.

In alle locaties liggen deze boekjes (nu deel 2) vanaf eind augustus 2019 voor u klaar. Zo’n jaarthema wordt in 2 seizoenen uitgediept, we beginnen nu aan het tweede seizoen. Volop kans om kennis te maken met elkaar en het thema. Samen met parochianen uit de andere locaties van onze grote parochie bezig zijn met vragen rond bijbel, kerk, cultuur, maatschappij en samenleving. Wij nodigen u van harte uit aan één of meer activiteiten mee te doen. Volg steeds op deze website de laatste updates rond ons jaarthema.

Het thema is: "Speuren naar God - Sporen van God".

Zie het bijgevoegde document voor het volledige programma van dit tweede seizoen.

Bijlagen:
BestandGemaakt
Bewaar het bestand Programma jaarthema 2019-2020 -4.pdfProgramma jaarthema 2019-2020 -4.pdf2020-02-19

Secretariaat

Parochiecentrum
Bergstraat 17
6701 AB Wageningen
Tel. 0317 - 747 108

 

Email: Secretariaat PZTB

Vertaling website

Copyright © 2021 Zalige Titus Brandsma. Alle rechten voorbehouden.