Pelgrimstocht Kevelaer

Pelgrimstocht"Veel paden raken verloren in de tijd, maar zelfs als ze in de steek worden gelaten, worden oude wegen door allerlei tekens levend gehouden."

Begin dit jaar deden we een oproep: "Wordt het tijd om even alles achter je te laten? Tijd om je te bezinnen? Kies dan voor een pelgrimstocht, vier dagen lopen van Renkum naar Kevelaer. De route volgt de oude weg waarlangs katholieken uit het westen van het land die met de boot naar Wageningen kwamen de laatste 90 km te voet naar Kevelaer trokken".

Zes mensen wandelden begin oktober in vier dagen, met prachtig weer, naar Kevelaer. Door ziekte konden helaas 2 deelnemers niet mee wandelen. Zaterdag kwamen ze in Kevelaer aan en vierden ze het lof mee met mensen van onze eigen parochie, die samen met mensen uit Arnhem ook die dag in Kevelaer waren. Zondag was er een H.Mis met een Koptische bisschop uit Egypte. Die H. Mis vierden ze met de chauffeurs die ze op kwamen halen.

Een bijzondere ervaring. Zie de foto’s in de fotogalerij.

Secretariaat

Parochiecentrum
Bergstraat 17
6701 AB Wageningen
Tel. 0317 - 747 108

 

Email: Secretariaat PZTB

Copyright © 2019 Zalige Titus Brandsma. Alle rechten voorbehouden.