Vastenproject Lopend Vuur 2019 - Dag 2

Lopend Vuur 2019 - Dag 2Dag 2: Een film over het klooster Koningsoord en bijwonen vesper.

We startten met een kopje koffie in de mooie ruimte van de Bernulphuskerk in Oosterbeek. 16 mensen keken naar de indrukwekkende film over het klooster: "In het licht van de Stilte". Na de film was er nog tijd voor een kopje koffie, en bij het klooster gekomen was er, voor de vesper nog gelegenheid om een wandeling te maken rond het klooster. Na de Vesper was er, vanwege een feestdag in het klooster, ook een kort lof met uitstalling van het H. Sacrament.

 

 

Klik op de foto om deze te vergroten.

Secretariaat

Parochiecentrum
Bergstraat 17
6701 AB Wageningen
Tel. 0317 - 747 108

 

Email: Secretariaat PZTB

Vertaling website

Copyright © 2020 Zalige Titus Brandsma. Alle rechten voorbehouden.