logot2.jpgSimon de Jong van T2 muziek organiseert samen met Christoffel reizen een zevendaagse (zang-)bedevaart naar Lourdes. Het vertrek met de bus is zondagavond 15 oktober vanuit Renkum, de terugkeer zaterdagavond 21 oktober.  Zangers en hun partners en ook niet-zangers kunnen mee. Het koor treedt op bij enkele Eucharistievieringen bij de grot en in kerken op het Heiligdom.

De reis gaat door bij een aantal van 35 aanmeldingen. Als dat wordt gehaald, wordt het repertoire in september bepaald en ingestudeerd.
Nadere informatie is verkrijgbaar bij Simon de Jong, info@t2muziek.nl, tel. (06) 34877283. Alle gegevens over de reis, prijs, verzekeringen en het mogelijke repertoire zijn te vinden op de website www.christoffelreizen.nl, klik rechts bovenaan op: ‘Boek een reis’, en klik bij reisnummer op CR230141. Op deze webpagina is het ook mogelijk de reis te boeken.

Copyright © 2023 Heilige Titus Brandsma parochie Wageningen e.o. Alle rechten voorbehouden.
Disclaimer & Webmaster