Vertaling website

Parochievernieuwing

kevelaer

Bedevaart naar Kevelaer

Het thema voor 2021 ‘Adem in ons, Heilige Geest’ (zeer toepasselijk in deze tijd). Zaterdag 2 oktober 2021 gaat de Arnhemse Broederschap weer op bedevaart naar Kevelaer. Voorgangers zijn: Mgr. Th.C.M. Hoogenboom, pastoor Tuan T. Nguyen, pastoor Henri ten Have…
Erik legt de ambtseed af

'Erik, maak God bekend bij de mensen'

“God is onbekend voor velen. Erik, jij mag je geroepen weten om God bekend te maken in een tijd en cultuur die doof lijkt voor zijn Woord.” In de St. Johannes de Doper-Geboortekerk in Wageningen sprak vicaris Hans Pauw deze woorden tot Erik Rozeman bij diens…

Zondagse vitaminen 10 mei

Zondagse Vitaminen door GuidoPastor Guido Dieteren en de liturgiecommissie van het Gemengd Koor van Bennekom hebben nagedacht over de viering van 10 mei. Hoewel de viering niet in de kerk kan worden gehouden, hebben zij toch een complete viering op ‘papier’ gezet.

Een mooi begin vinden ze altijd het lied ‘Stilte nu’! Het symboliseert het luiden van de klokken, je begint oorverdovend luid te zingen, maar langzaamaan sterft het klokgelui uit en wordt de zang ook steeds zachter tot er alleen een sopraan over blijft. Juist in deze tijd van stilte een lied om even de stilte te doorbreken.

In deze opname verhaalt Guido over deze Zondagse Vitaminen. Zie tevens alhier.

Klik op het pictogram voor een volledige schermvulling.

 

 

Secretariaat

Parochiecentrum
Bergstraat 17
6701 AB Wageningen
Tel. 0317 - 747 108

 

Email: Secretariaat PZTB

Meest recente uitgave TitusBreed

Copyright © 2021 Parochie Zalige Titus Brandsma. Alle rechten voorbehouden.