Camillus de Lellis

Camillus de LellisOp 14 juli gedenken we een Heilige die niet zo bekend is, maar wel heel interessant. Benieuwd? Kijk maar snel!

 

 

Camillus de Lellis (Bucchianico (Abruzzo), 1550 - Rome, 14 juli 1614) is de Italiaanse stichter van de camillianen en een rooms-katholieke heilige. Camillus is de patroonheilige van verpleegkundigen. Zijn lichaam bevindt zich met enige relieken in het altaar van de kerk van Maria Magdalena in Rome. Daar bevindt zich ook een kruis dat tijdens Camillus gesproken zou hebben: "Waarom ben je bang? Weet je niet dat het niet jouw, maar Mijn werk is?". Deze zin werd het motto voor allen die Camillus volgen.

Secretariaat

Parochiecentrum
Bergstraat 17
6701 AB Wageningen
Tel. 0317 - 747 108

 

Email: Secretariaat PZTB

Vertaling website

Copyright © 2020 Zalige Titus Brandsma. Alle rechten voorbehouden.