De Heilige Augustinus

Sint AugustinusDeze kindercatechese gaat over een van de geleerdste en beroemdste heilige die er ooit geweest is in de geschiedenis, de Heilige Augustinus, kerkleraar van vroeger en nu. Op 28 augustus herdenken wij zijn sterfdag, en op 27 augustus herdenken we de sterfdag van zijn moeder, de Heilige Monica.

 

Augustinus van Hippo (Latijn: Aurelius Augustinus Hipponensis), ook wel Sint-Augustinus genoemd, (Thagaste, 13 november 354 – Hippo, 28 augustus 430) was bisschop van Hippo, theoloog, filosoof en kerkvader. Tot de bekendste van zijn werken behoren de Confessiones en De civitate Dei.

 

Secretariaat

Parochiecentrum
Bergstraat 17
6701 AB Wageningen
Tel. 0317 - 747 108

 

Email: Secretariaat PZTB

Vertaling website

Copyright © 2020 Zalige Titus Brandsma. Alle rechten voorbehouden.