Maandagavond 28 november spreekt Eugène de Groot in Bennekom over de diepe overeenkomsten tussen de grote wereldgodsdiensten. Al vanaf zijn middelbare school is hij hiermee bezig, intussen een halve eeuw lang. Hij is een boeiende spreker.

Eugène is geboren en getogen in Uden, is zeven jaar monnik geweest in trappistenklooster De Achelse Kluis, beleefde grote vreugde aan het trappistenleven, besloot de eeuwige geloften niet af te leggen, beschouwt dit als de moeilijkste beslissing die hij in zijn leven heeft moeten nemen, voltooide vier universitaire studies en promoveerde aan de universiteit in Nijmegen, is gehuwd en vader van vier kinderen.

Vanaf 19:45 gratis toegang en ontvangst met koffie/thee en koekjes;
van 20:00 tot 21:00 houdt de spreker een lezing;
dan 10 à 15 minuten koffie-/theepauze;

na de pauze tot 22:00 gelegenheid tot het stellen van vragen aan de spreker.