Van Angst naar Vertrouwen!

FlyerDe huidige tijd geeft ons volop gelegenheid om ons zorgen te maken, twijfels te hebben en zelfs angstig te zijn. En we kunnen er minder makkelijk met elkaar over praten, want we komen elkaar minder snel tegen. Laten we deze speciale tijd van voorbereiding op Pasen – de 40-dagentijd – inzetten om ons te verdiepen in hoe we samen de stap kunnen zetten van een leven met zorgen, twijfel of angst naar meer vertrouwen. Wat heeft ons geloof in God ons daarin te bieden? Jezus vertrouwde blindelings terwijl Hij ‘angstige’ momenten meemaakte. Was hij bang? Had hij zorgen? Laten we samen ontdekken hoe Hij daarmee omging en of wij daar in ons eigen leven ook iets mee kunnen.

Doe(t) je(/u) mee? Met waardevolle ontmoetingen rondom een serie wekelijkse thema’s gerelateerd aan ‘Van angst naar vertrouwen!’?

Zie voor het volledige programma en verdere uitleg, bijgesloten document.

Bijlagen:
BestandGemaakt
Bewaar het bestand Van Angst naar Vertrouwen - Vastentijd 2021.pdfVan Angst naar Vertrouwen - Vastentijd 2021.pdf2021-02-26

Secretariaat

Parochiecentrum
Bergstraat 17
6701 AB Wageningen
Tel. 0317 - 747 108

 

Email: Secretariaat PZTB

Vertaling website

Copyright © 2021 Zalige Titus Brandsma. Alle rechten voorbehouden.