Vertaling website

Parochievernieuwing

kevelaer

Bedevaart naar Kevelaer

Het thema voor 2021 ‘Adem in ons, Heilige Geest’ (zeer toepasselijk in deze tijd). Zaterdag 2 oktober 2021 gaat de Arnhemse Broederschap weer op bedevaart naar Kevelaer. Voorgangers zijn: Mgr. Th.C.M. Hoogenboom, pastoor Tuan T. Nguyen, pastoor Henri ten Have…
Erik legt de ambtseed af

'Erik, maak God bekend bij de mensen'

“God is onbekend voor velen. Erik, jij mag je geroepen weten om God bekend te maken in een tijd en cultuur die doof lijkt voor zijn Woord.” In de St. Johannes de Doper-Geboortekerk in Wageningen sprak vicaris Hans Pauw deze woorden tot Erik Rozeman bij diens…

Secretariaat

Parochiecentrum
Bergstraat 17
6701 AB Wageningen
Tel. 0317 - 747 108

 

Email: Secretariaat PZTB

Meest recente uitgave TitusBreed

Copyright © 2021 Parochie Zalige Titus Brandsma. Alle rechten voorbehouden.